Wie wij zijn

/ betrokken & bevlogen

Het team van La Plume Media bestaat uit ervaren contentspecialisten, die iedere dag met veel plezier en inzet content creëren van de bovenste plank. De aanpak? Persoonlijk, flexibel en weloverwogen.

Veerle Focke
Algemeen Directeur / Communicatiespecialist
veerle@laplumemedia.nl

Gert-Jan Dijkgraaf
Creatief Directeur / Audiovisueel specialist
gert-jan@laplumemedia.nl

Carmen Veltman
Office Manager
carmen@laplumemedia.nl

Dionne Mokkenstorm
Tekstschrijver en DTP’er
dionne@laplumemedia.nl

Marten Köpp
Animator
marten@laplumemedia.nl

Nina Visser
Tekstschrijver
nina@laplumemedia.nl

Guus Buying
Editor en vormgever
guus@laplumemedia.nl

Elle van der Geest
Marketing
elle@laplumemedia.nl

Alexander Molendijk
Tekstschrijver
alex@laplumemedia.nl

Puck Junior
Beveiliging en mascotte

STAGE
Tekstschrijver Larinx
Bekijk de vacature

STAGE
Tekstschrijver
Bekijk de vacature