Wie wij zijn

/ betrokken & bevlogen

Het team van La Plume Media bestaat uit ervaren contentspecialisten, die iedere dag met veel plezier en inzet content creëren van de bovenste plank. De aanpak? Persoonlijk, flexibel en weloverwogen.

Veerle Focke
Algemeen Directeur / Communicatiespecialist
veerle@laplumemedia.nl

Gert-Jan Dijkgraaf
Creatief Directeur / Audiovisueel specialist
gert-jan@laplumemedia.nl

Carmen Veltman
Office Manager
carmen@laplumemedia.nl

Marieke Poelmann
Tekstschrijver
marieke@laplumemedia.nl

Marten Köpp
Animator
marten@laplumemedia.nl

Nina Visser
Tekstschrijver
nina@laplumemedia.nl

Dionne Mokkenstorm
Tekstschrijver en DTP’er
dionne@laplumemedia.nl

Guus Buying
DTP & Editor
guus@laplumemedia.nl

Alexander Molendijk
Tekstschrijver
alex@laplumemedia.nl

Roselin Walgien
Afstudeerstagiaire Online Marketing
roselin@laplumemedia.nl

Lujain Alkash
Leert Nederlands bij La Plume Media
lujain@laplumemedia.nl

Puck Junior † (24 mei 2019)
Beveiliging en mascotte

STAGE
Tekstschrijver Larinx
Bekijk de vacature

STAGE
Tekstschrijver
Bekijk de vacature