Wie wij zijn

/ betrokken & bevlogen

Het team van La Plume Media bestaat uit ervaren contentspecialisten, die iedere dag met veel plezier en inzet content creëren van de bovenste plank. De aanpak? Persoonlijk, flexibel en weloverwogen.

Veerle Focke
Algemeen Directeur / Communicatiespecialist
veerle@laplumemedia.nl

Gert-Jan Dijkgraaf
Creatief Directeur / Audiovisueel specialist
gert-jan@laplumemedia.nl

Dionne Mokkenstorm
Tekstschrijver en DTP’er
dionne@laplumemedia.nl

Mark Tol
DTP en montage
mark@laplumemedia.nl

Marten Köpp
Animator
marten@laplumemedia.nl

Elle van der Geest
Marketing
elle@laplumemedia.nl

Alexander Molendijk
Junior tekstschrijver
alex@laplumemedia.nl

Puck Junior
Beveiliging en mascotte

VACATURE
Communicatieve tekstschrijver (sr)
Bekijk de vacature

STAGE
Cameraman & Editor
Bekijk de vacature

STAGE
Tekstschrijver
Bekijk de vacature