Wat wij doen

/ Full-service communicatiebureau

We kunnen natuurlijk in lange teksten en mooie wervende communicatietermen uitleggen wat we doen, maar dat past niet bij ons. La Plume Media houdt het graag helder.

La Plume Media…
✓…richt zich op: corporate communicatie
✓…is gespecialiseerd in de volgende diensten: interne communicatie, arbeidsmarktcommunicatie, verandercommunicatie, crisiscommunicatie en marketingcommunicatie
✓…levert alle communicatie-uitingen. La Plume kan een compleet project coördineren, of een deel ervan uitvoeren. Dus van A tot Z, of simpelweg een tekst, video, nieuwsbrief, foto of ander product
✓…werkt voor: alle branches. Met name Grootbedrijf in Nederland
✓…biedt: alles onder één dak. Zo kunnen we snel schakelen en garanderen we betrouwbaarheid

Uitleg over communicatiesoorten

Voor wie

/ Groot & klein

Jouw opdracht uitbesteden en verzekerd zijn van een professioneel resultaat. Dat is wat je mag verwachten wanneer je een opdracht aan La Plume Media toevertrouwt. La Plume Media inventariseert, adviseert en coördineert zodat jij rustig achterover kunt leunen.

Klanten over La Plume Media

 

Wil je meer informatie?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Wie wij zijn

/ Betrokken & bevlogen

Het team van La Plume Media bestaat uit ervaren contentspecialisten, die iedere dag met veel plezier en inzet content creëren van de bovenste plank. De aanpak? Persoonlijk, flexibel en weloverwogen.

Veerle Focke
Algemeen Directeur / Communicatiespecialist
veerle@laplumemedia.nl

Gert-Jan Dijkgraaf
Creatief Directeur / Audiovisueel specialist
gert-jan@laplumemedia.nl

Carmen Veltman
Office Manager
carmen@laplumemedia.nl

Marten Köpp
Animator
marten@laplumemedia.nl

Nina Visser
Tekstschrijver
nina@laplumemedia.nl

Dionne Mokkenstorm
Tekstschrijver en DTP’er
dionne@laplumemedia.nl

Guus Buying
DTP & Editor
guus@laplumemedia.nl

Alexander Molendijk
Tekstschrijver
alex@laplumemedia.nl

Roselin Walgien
Marketingmedewerker
roselin@laplumemedia.nl

Puck Junior † (24 mei 2019)
Beveiliging en mascotte

Contact

/ Doe mij La Plume Media

La Plume Media
Kennemerplein 6
2011 MJ Haarlem
T: 023 2021333
E: info@laplumemedia.nl

Ik wil gebeld worden door La Plume Media