Wie wij zijn

/ betrokken & bevlogen

Het team van La Plume Media bestaat uit ervaren contentspecialisten. Met veel plezier en inzet creëren we elke dag content van de bovenste plank. Onze aanpak? Persoonlijk, transparant, flexibel en weloverwogen.

Veerle Focke

Veerle Focke
Algemeen Directeur / Communicatiespecialist

veerle@laplumemedia.nl

Gert-jan Dijkgraaf

Gert-Jan Dijkgraaf
Creatief Directeur / Audiovisueel specialist

gert-jan@laplumemedia.nl

LILIAN_KLEIN_001

Lilian ten Hove
Redactioneel Manager

lilian@laplumemedia.nl

Judith de Haan
Tekstschrijver

judith@laplumemedia.nl

Dionne Mokkenstorm

Dionne Mokkenstorm
Tekstschrijver en DTP’er

dionne@laplumemedia.nl

Mark Tol

Mark Tol
DTP en montage

mark@laplumemedia.nl

Fester Koekoek

Fester Koekoek
Vormgever en DTP’er

fester@laplumemedia.nl

Marten Köpp

Marten Köpp
Animator

marten@laplumemedia.nl

ZJORS_KLEIN_001

Zjors van Unen
Stagiair communicatie-ondersteuning.

zjors@laplumemedia.nl

Vacature

VACATURE
Tekstschrijver en Regelaar a.k.a. SuperStagiair

Klik voor meer info

Puck Junior

Puck Junior
Beveiliging en mascotte