Wat wij doen

/ adviseren, coördineren, creëren

La Plume Media is een fullservice-communicatiebureau. We adviseren over communicatiestrategieën, coördineren communicatietrajecten en creëren content in de breedste zin van het woord.

/ interne communicatie

Alle neuzen dezelfde kant op. Welk bedrijf wil dat nu niet? La Plume Media zorgt ervoor dat medewerkers op het juiste moment geïnformeerd worden over relevante ontwikkelingen binnen het bedrijf. Of dat nu gaat om projecten, verandertrajecten of managementinformatie.

Medewerker op afstand
Wij maken uw bedrijfsprocessen eigen, inventariseren de informatiebehoefte en weten de stakeholders binnen uw organisatie te vinden voor actueel nieuws. Dit doen wij op de achtergrond, maar altijd vol overtuiging en betrokkenheid.

/ externe communicatie

Klanten binden, de merkbeleving versterken of de naamsbekendheid vergroten? Dat vraagt om een gedegen communicatie- en contentstrategie. La Plume Media inventariseert uw behoeften, kruipt in uw bedrijfsprocessen en adviseert u over de in te zetten kanalen en middelen. Vervolgens verzorgen wij de content van A tot Z.

Full service
Bij La Plume Media vindt u alles onder één dak: gedegen advies, ijzersterke conceptontwikkeling en prikkelende contentcreatie. Onze lijnen zijn kort en de aanpak persoonlijk. Dat is fijn zakendoen.

Interne communicatie  Externe communicatie 

Wil je meer informatie?

NEEM CONTACT OP

Voor wie

/ groot & klein

Een opdracht bij La Plume Media neerleggen, betekent achterover leunen en verzekerd zijn van een professioneel resultaat. Want wat uw vraag ook is en hoe snel de deadline ook nadert, wij regelen het. We inventariseren, adviseren, coördineren en werken uit. Niet voor niets mogen wij bedrijven als KLM, ASML en Sogeti tot onze klantenkring rekenen.

Klanten over La Plume Media

 

/ portfolio

  • All

 

NIEUW! bekijk hier onze app voor interne communicatie.

Wie wij zijn

/ betrokken & bevlogen

Het team van La Plume Media bestaat uit ervaren contentspecialisten. Met veel plezier en inzet creëren we elke dag content van de bovenste plank. Onze aanpak? Persoonlijk, transparant, flexibel en weloverwogen.

Veerle Focke

Veerle FockeAlgemeen Directeur / Communicatiespecialist

veerle@laplumemedia.nl

Gert-jan Dijkgraaf

Gert-Jan DijkgraafCreatief Directeur / Audiovisueel specialist

gert-jan@laplumemedia.nl

Lilian ten Hove

Lilian ten HoveRedactioneel Manager

lilian@laplumemedia.nl

Judith de Haan

Judith de HaanTekstschrijver

judith@laplumemedia.nl

Dionne Mokkenstorm

Dionne MokkenstormTekstschrijver en DTP’er

dionne@laplumemedia.nl

Marten Köpp

Marten KöppAnimator

marten@laplumemedia.nl

Fester Koekoek

Fester KoekoekVormgever en DTP’er

fester@laplumemedia.nl

Suzanne Sitvast

Suzanne SitvastStagiair tekstschrijven

suzanne@laplumemedia.nl

Mark Tol

Mark TolAfstudeerstagiair video

mark@laplumemedia.nl

Puck Junior

Puck JuniorBeveiliging en mascotte

Contact

/ doe mij La Plume

La Plume Media
Nieuwe Gracht 74
2011 NJ Haarlem
T: 023 2021333
E: info@laplumemedia.nl
contact


Ik wil gebeld worden door La Plume Media